Kategorie

Dopravní podmínky

Vážený zákazníku,

na e-shopu ProVčely.cz máte k dispozici tři základní způsoby dopravy Vámi objednaného zboží.

 DOPRAVA spedicí DPD nebo palety Schenker

je doručení smluvním přepravcem provozovatele, společností DPD nebo společností Schenker. Cena pro DOPRAVU vychází z ceníku dopravce a počítá se při vytváření objednávky. U balíků do 30kg vychází na 140,- Kč.

DOPRAVA jedné palety vyjde na 750,-Kč vč. DPH

Při využití DOPRAVY, můžete zvolit i způsob úhrady dobírkou.

Při DOPRAVĚ balíku na dobírku společností DPD, platíte navíc doběrečné 40,-Kč včetně DPH, při DOPRAVĚ nadrozměrného balíku (palety) na dobírku společností Schenker, platíte navíc doběrečné 550,-Kč včetně DPH.

Přesnou kalkulaci ceny DOPRAVY Vám provedeme při potvrzení objednávky.

Součástí zásilky bývá i nepotvrzený záruční list, který vám rádi potvrdíme na našich prodejnách nebo po zaslání poštou. Pokud záruční list u zboží není, jako doklad pro případnou reklamaci slouží daňový doklad - faktura.

Faktura (daňový doklad) není součástí dodávky, zasíláme ji automaticky až po dodání. Nejpozději do 5 pracovních dnů od doručení zboží ji obdržíte na e-mail zadaný při vytváření objednávky.

Proč daňové doklady posíláme v elektronické podobě? Snažíme se tak přispět k ochraně životního prostředí. Pakliže potřebujete daňový doklad jako originál pro čerpání dotací, rádi Vám jej potvrdíme na našich prodejnách, kde Vám zároveň i nabídneme ZDARMA administraci Vaší žádosti o dotace, a to jak svazové, tak i krajské.

Před převzetím zboží prosím zkontrolujte, zda je obal i výrobek neporušený. V případě jakékoliv nesrovnalosti zboží nepřebírejte. Kontrola funkčnosti výrobku na místě není možná.

 OSOBNÍ ODBĚR není možný